Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

psp15@kedzierzynkozle.pl

 

  • 01.jpg
  • 01a.jpg
  • 02.jpg
  • 02a.jpg
  • 03.jpg
  • 03a.jpg

Kasia i Malwina w skrócie przedstawiły sytuację polityczną kraju ,jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali przepełnione patriotyzmem wiersze oraz śpiewali pieśni. Adrian i Gabriel z klasy III PG wykonali utwór „O mój rozmarynie” na akordeonach. Na zakończenie uroczystości ,w dowód pamięci zapalono symboliczny znicz.

Spotkanie było bez wątpienia nie tylko uczczeniem ważnego święta, ale też skłoniło niejednego ucznia do refleksji na temat naszej historii.
Nad przygotowaniem i przebiegiem apelu czuwały p. E.Nocoń i p. J. Taraszkiewicz.

Przejdź do galerii